Oleje silnikowe PMO

Potrzeba dbałości o wszelkie części mechaniczne wymagające z odpowiedniego smarowania nie jest zaskoczeniem dla użytkowników pojazdów. Od tego jakich środków użyjemy zależy to, jak długo będziemy cieszyć się z bezawaryjnej jazdy. Dlatego nie warto oszczędzać na zakupie oleju do swojego motocykla czy innego pojazdu mechanicznego. Bowiem tylko produkty najwyższej jakości dają gwarancję na smarowanie odpowiedniej jakości. Takimi właśnie produktami są oleje PMO – Professional Motor Oil. Szeroki wybór oferowanych produktów wśród których możemy znaleźć oleje silnikowe, oleje hydrauliczne, czy oleje przekładniowe, gwarantuje dobranie odpowiedniego oleju dokładnie dopasowanego do wymagań naszego samochodu. W ofercie PMO Professional Motor Oil znajdują się oleje dopasowane do wymagań konkretnych producentów samochodów, na przykład takich jak Volvo,BMW,Mercedes spełniając rygorystyczne normy producentów tych samochodów. Oczywiście podane tu przykłady stanowią tylko fragment oferty dla samochodów osobowych. Ponadto w ofercie PMO znajdziemy specjalistyczne oleje silnikowe dla samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych czy samochodów wyścigowych. Wśród tych ostatnich na szczególną uwagę zasługują oleje PMO 10W60 Racing czy PMO 5W50 Racing, cenione bardzo przez osoby zajmujące się profesjonalnie driftingiem. W swojej ofercie PMO posiada również specjalistyczne oleje do manualnych oraz automatycznych skrzyń biegów. Pełna ofertę produktów PMO znajdziecie na http://pmo-lubricants.com/

6 myśli w temacie “Oleje silnikowe PMO”

  1. Ja stosuję oleje PMO w samochodach służbowych i dzięki temu mamy dodatkowe oszczędności na spalaniu

  2. Ja zdecydowałem się na olej PMO i nie żałuję tej decyzji. Nie wiem na ile to kwestia użytego oleju, a na ile w ogóle faktu, ze był wymieniony, ale automat przestał tak szarpać.

  3. Mnie do zastosowania oleju PMO w swoim prywatnym samochodzie osobowym przekonało to, jak zachowują się silniki diesla w naszych dostawczakach we firmie w której pracuję.

  4. Moim zdaniem PMO to jeden z nielicznych produktów, krtóre faktycznie można nazwać olejem w pełni syntetycznym

Możliwość komentowania jest wyłączona.